COLDFUSION CATERİNG İLE
LEZZETLİ DAVETLER

İnce bir zevk ile hazırladığımız sunumlarımızla, etkinliklerinizde misafirlerinizi coldfusion catering ile ağırlayabilirsiniz. Sizin isteklerinize göre belirlediğimiz vegan / vejeteryan menülerimizle; kokteyl, baby shower, kurumsal organizasyonlar, konsept partiler gibi özel günlerinizde yanınızdayız.
COLDFUSION SIFIR ATIK CATERING

Doğaya hiçbir atık bırakmadan, lezzetli ve farklı bir davet için Coldfusion yanınızda. Sıfır Atık Catering konseptiyle doğaya saygılı ve farklı bir deneyim sunabilirsiniz. Sıfır Atık Catering menümüzle sunduğumuz lezzetleri, porselen, cam ve tamamen geri dönüştürebilir pirinç kabuğundan hazırlanan kaplarda sunuyor, doğaya hiçbir atık bırakmıyoruz. Kumaş peçeteler ve plastik olmayan bardaklarla kurduğumuz davet masalarından sonra geriye sadece akıllarda kalan lezzetlerimizi bırakıyoruz.

Vegan/vejetaryen yemek, meze, atıştırmalık, içecek ve tatlılardan oluşan Coldfusion Sıfır Atık Catering menüsünü keşfetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
KUTLAMALARA ZARİF DOKUNUŞLAR

Sağlıklı kuruyemişleri aktive ederek hazırladığımız, rafine şeker içermeyen, taze ve kuru meyveler ile tatlandırılandırdığımız ve büyük bir özenle süslediğimiz vegan raw cake lerimiz özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Aklınızda farklı bir lezzet kombinasyonu varsa, kutlama pastanızın içeriğini isteğinize göre birlikte belirleyebiliriz.
ARINMA PROGRAMLARI

Sindirim sisteminizi dinlendirmenin zamanı geldiğini düşünüyorsanız, bir arınma programı uygulamak için hazırlıklar başlayın…

Arınma Programlarını sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendiriyoruz. Arınma Programlarını günlük olarak hazırlayıp, günlük teslim ediyoruz. Tüm gün yapacağınız sıvı programları en fazla 3 gün süre ile devam etmenizi öneriyoruz.
Özel sipariş ürünlerimiz için bizimle 2 gün öncesinden iletişime geçebilirsiniz.